Pomoc w odnowieniu budynków szkolnych w Esseng

Pomoc w odnowieniu budynków szkolnych w Esseng , Kamerun (101/ANIOL)

Projekt: s. Anna Małkowska, Zgromadzenie Sióstr od Aniołów
Misja: Esseng, Kamerun
Kwota projektu: 5 790  €

Suggested Price: 20,00 zł

Kontynuuj →

Opis PROJEKTu

Pomoc w odnowieniu budynków szkolnych w Esseng , Kamerun

Pomoc w odnowieniu budynków szkolnych w Esseng. Z całego serca prosimy Państwa o wsparcie w odnowieniu naszej szkoły. Mieszkamy w buszu gdzie jest duża wilgoć i gdzie nie ma asfaltu, dlatego jest bardzo dużo kurzu. Po tylu latach ze ścian naszej szkoły odchodzi farba, gdy się coś na nie zawiesza odchodzi to z farbą, a farba bardzo się kruszy. Ściany są naprawdę brudne, mimo ich bardzo częstego mycia. W klasach staram się robić dekoracje by przykryć miejsca gdzie nie ma farby, ale mimo starań już nie jestem w stanie zaklejać tylu dziur w ten sposób, gdyż to już przestaje pomagać. Szkoła wymaga remontu. Bardzo chciałabym na początku odświeżyć wygląd szkoły poprzez malowanie ścian. Szkoła dzięki temu będzie wyglądać bardziej świeżo i estetycznie. Bardzo zależy nam na pomalowaniu szkoły, dlatego żeby uczyć dzieci porządku i estetyki i by szkoła nie wyglądała tak jak teraz – w stanie opłakanym.

Z całego serca bardzo prosimy Państwa o pomoc w odnowieniu naszej szkoły. Ufam i mam nadzieje, że rozpatrzycie pozytywnie naszą prośbę. Pozostaje z modlitwą wdzięcznością.

s. Anna Małkowska, Zgromadzenie Sióstr od Aniołów

Preliminarz projektu:

38 wiader kolorowej farby olejnej – 2 660 000 fa
Wałki do malowania 20 wałków – 40 000 fa
20 szpachelek do zdrapywania starej farby – 40 000 fa
Opłata za wykonanie pracy – 600 000 fa
Gips 5kg – 15 000 fa
Paliwo – 60 000 fa
Razem 3 415 000 fa
Koszt pomocy 5 790 €

 

Stowarzyszenie Ruchu Maitri przeznacza do 10% otrzymanych środków na koszty funkcjonowania biura i pozyskiwanie funduszy pomocowych.

Pomoc w odnowieniu budynków szkolnych w Esseng.